پیام مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شركت ملی حفاری ایران به مناسبت سالگرد ارتحال ملكوتی حضرت امام خمینی (ره)

مديرعامل و رئيس هيات مديره شركت ملي حفاري ايران در پيامي بيست و نهمين سالگرد ارتحال جانسوز بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران را گراميداشت .

در پيام سپهر سپهري آمده است :

خرداد به نيمه مي رسد و ديگر بار ما را به ياد سالروز وداع تاريخي ملت شريف ايران با بزرگمردي مي اندازد كه از ممتازترين شخصيت هاي تاريخ معاصر جهان است .

مجاهد بزرگي كه با تفكر اسلام ناب محمدي(ص) و درايت و هوشمندي خود انقلاب اسلامي را رهبری و جمهوری اسلامی را بنیان نهاد و سر منشاء تحولات عظيمي‌در ايران و جهان شد .

امام(ره) بر اين حقيقت صحه گذاشت كه هر گاه ملتي بخواهد مي تواند با خودباوري سرنوشت خود را تغيير و بدون وابستگی در مسیر عزت و سربلندی گام بر دارد .

شخصيت امام راحل فراتر از آن است كه بتوان در اين مجال بيان كرد و به راستي كه قلم عاجز از توصیف اندوه از دست دادن چنين انسان وارسته اي است و در این میان کارکنان شرکت ملی حفاری ایران هيچگاه فرمان تاریخی امام(ره) را از خاطر نخواهند برد كه استقلال صنعت حفاري كشور و تأسيس این شرکت به عنوان اولين نهاد صنعتي برخاسته از انقلاب اسلامي، نشأت گرفته از فرمان سرنوشت ساز آن امام بزرگوار است و الحق و الانصاف كاركنان ولايت مدار، متعهد و متخصص این شركت طي چهاردهه فعاليت غرورآفرين، لبيك گويان خوبي به پير مراد خود بوده اند .

امروز انقلاب اسلامي با راهبري و هدايت هاي مدبرانه رهبر معظم انقلاب، راه روشن امام خمینی(ره) را با عزت و اقتدار مي پيمايد و برما است تا در اين برهه بسيار حساس كه استکبار جهانی با هدف مقابله با انقلاب به دنبال استحاله فكري و تضعيف انگيزه بويژه در جوانان آينده ساز اين مرز و بوم است با وحدت كلمه و انسجام خود حافظ ارزش ها و آرمان های والای انقلاب اسلامي بوده و سفيران صادق براي انتقال انديشه هاي معمار كبير انقلاب به نسل هاي بعد باشيم .

اينجانب ضمن بزرگداشت و اداي احترام به روح بلند و ملكوتي بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران و شهداي گرانقدر قيام خونين ١٥ خرداد، از درگاه ايزد منان مسئلت مي نمايم تا همه ما را پاسداران انديشه و رهروان ولايت قرار دهد .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *