خدمات ما

برخی از خدمات ملت‌صنعت:

 • حفاری فراتعادلی
  حفاری جهت دار
  حفاری فروتعادلی
 • کنترل فوران چاه
  نمودارگیری
  سیمانکاری
 • خدمات مهندسی
  خدمات مهندسی سیمان
  خدمات مهندسی کنترل فوران چاه

درباره ملت صنعت بدانید!

شرکت ملت صنعت سابقه و تجربه اي بالغ بر ۲۵سال درامر توليد انواع فرآورده هاي لاستيک و پلاستيک و فلزي در عرصه صنعت نفت، گاز، حفاري و پتروشيمي دارد.

این شرکت با بهره گیری از دانش روز و به کار گیری متخصصین مجرب و کارآزموده توانسته به عنوان یک برند در صنایع نفت، گاز، حفاري و پتروشيمي

بهره گيري از امکانات و  ماشين آلات صنعتي و مکانيزه و تجهيزات آزمايشگاهي و همچنين کادر متخصص و مجرب موجب شده که توانمندي مناسبي در جهت توليد انواع فرآورده هاي تخصصي به ويژه در حوزه  صنعت نفت، گاز، حفاري و پتروشيمي را ايجاد نماید.

دانلود بروشور شرکت

مورد سرمایه گذاری

0ماه

مورد سرمایه گذاری
شعبه مختلف

0+

شعبه مختلف
کارمند مجرب

0+

کارمند مجرب

چرا ملت صنعت را انتخاب کنیم؟

 • شرکت ملت‌صنعت همواره به منظور همگام شدن با نیاز های جدید و ایجاد رضایتمندی بیشتر مشتریان خود در صدد تولید قطعات جدید و محصولات به روز با بهترین طراحی بوده است.
 • شرکت ملت‌صنعت با پیاده سازی پیشرفته ترین سیستم های مدیریت کیفیت به منظور ارتقای سطح کیفی و سلامن محصولات تولیدی و همچنین ارتقای سطح رضایتمندی موفق به اخذ گواهینامه های مدیریت تضمین کیفیت،مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای نظیر Iso9001 : 2015 ،گواهی استاندارد اروپا CE و گواهینامه IATF شده است.
 • لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.
text that describes this image